1. Preventívna medicína – vakcinačný program psov a mačiek, ošetrenie proti endo a ektoparazitom, pravidelné preventívne prehliadky aj s hematologickým a biochemickým vyšetrením podľa želania klientov, preventívne vyšetrenie trusu na výskyt parazitov, pravidelná kontrola hmotnosti, vydávanie petpasov pri cestách do zahraničia, čipovanie zvierat certifikovanými čipmi.
 2. Interná medicína – diagnostika a liečba ochorení vnútorných orgánov.
 3. Dermatológia – diagnostika a liečba kožných ochorení a ochorení derivátov kože rôzneho pôvodu, vyšetrenia kožných zoškrabov, sterov, odtlačková cytológia, hormonálne vyšetrenia, kultivačné vyšetrenia.
 4. Chirurgia a traumatológia – zákroky na vnútorných orgánoch, hernie(prietrže), sterilizácie, kastrácie, akútne pohotovostné prípady.
 5. Gynekológia a umelá inseminácia – optimalizácia času krytia (vaginálna cytológia, progesterónový test - ŠVPÚ Dolný Kubín), asistovaný pôrod, cisársky rez, odber semena a umelá inseminácia.
 6. Stomatológia – odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom, leštenie zubov, ošetrenie a liečba paradontu, extrakcie zubov, poradíme s preventívnou domácou starostlivosťou o ústnu dutinu.
 7. Laboratórna diagnostika – koprologické vyšetrenie (na ambulancii), dermatologická diagnostika, hematologické a biochemické vyšetrenia, molekulárno-genetické vyšetrenia ( v spolupráci so špecializovanými laboratórami)
 8. USG vyšetrenie – diagnostika gravidity, vyšetrenie vnútorných orgánov.
 9. RTG vyšetrenie - predbežné vyšetrenie DBK, DLK, zlomeniny, cudzie predmety v GIT ... 
 10. Výživa a poradenstvo v chove – výber optimálnej potravy podľa veku, hmotnosti a záťaže zvieratka, redukčné diéty podľa individuálnych nárokov klientov, špeciálne diéty na základe stanovenej diagnózy. Poradenstvo v oblasti výcviku psa a chovateľského poriadku klubov pod záštitou SKJ a SPZ.
 11. Hospitalizácia – pooperačná starostlivosť v hospitalizačných boxe v priebehu dňa, v prípade potreby vieme zabezpečiť aj nočnú hospitalizáciu.
 12. Pohotovosť – mimo ordinačných hodín Non - Stop.

Veterinárna ambulancia OraVet
Slanická 465/31
029 01  Námestovo

NOVINKA

RTG prístroj AJEX 240H

Ponúkame Vám možnosť vyšetrenia vášho miláčika!

Otváracie hodiny

Námestovo

Pondelok - Piatok:
9:00 - 18:00
Obednajšia prestávka:
12:00 - 14:00

Sobota:
Objednaní pacienti

Pohotovosť

V akútných prípadoch 

NON - STOP

+421 908 694 614

+421 902 108 331

Štatistika

Čítanosť článkov
99167